Klubbens dommere med billed og gruppering

Hej alle så er medlemslisten færdig, der mangler blot et billed af jer. Hvis i selv har et billed i vil have sat ind på siden. Så send det til mig på dnjakobsen@gmail.com Siden er redigeret d. 17/05 2018

11826 Kurt Steen Jensen

Formand

Gruppe 2

Udvikler

Tlf. 21167879

Email: lisaogkurt@gmail.com

11879 Danny Rosenkilde Nielsen

Gruppe - 3 div.

Dommerkort 1998 

 

Tlf 30543586

Email: dannyrosenkilde@outlook.dk

11892 John Laursen

Gruppe 3 div.

Udvikler.

Tlf. 41405829

Email: jc.lau@webspeed.dk

11443 Ole Nielsen

Kasser

Gruppe - 0 kreds dommer

 

Tlf. 25270815

Email: smollerne@yahoo.dk

11872 Mogens Thomsen

Næstformand

Gruppe 1

Dommerkort 1982

Tlf. 41659126

Email: maassethomsen@yahoo.dk

11689 Danny Richard Jensen

Gruppe 3 Div.

Udvikler

Dommerkort 2006

Tlf. 40854707

Email: danny.r.jensen@sol.dk

11494 Tommy Toft Dalgaard Kristensen

Gruppe - 3 Div.

Email: tommy_toft@hotmail.com

11325 Morten Schade Engbjerg

Gruppe - 0 kreds dommer

Udvikler

DU medlem

Email: schadeengbjerg@has.dk

11374 Kjeld Lassen

Gruppe - 3 Div

11847 John Nepper

Gruppe - 0 kreds dommer

DU formand

11808 Per Christensen

Gruppe - 0 Kreds dommer

Udvikler

Dommerkort siden 1996

Tlf. 20470690

 

 

Email: collina@mail.dk

11991 Michael Eriksson Kristensen

Gruppe - 0  Kreds dommer

Udvikler

Dommerkort 2011

Tlf. 22523099

Email: michael@elitenord.dk

1993 Daniel Nørgaard Jakobsen

Webmaster & sekretær

Gruppe 0

Dommerkort 2011

11888 Carsten Eckhardt

Menig medlem

Gruppe - 1

Dommerkort 1999

Email: fam.eckhardt@live.dk

11498 Arne Møller

Gruppe 1

Tlf. 22164474

Email: mylle@jyde.dk

11537 Kim Brian Hoven

Gruppe 1

 

11861 Jacob Fruensgaard Møller

Gruppe 1

Dommerkort siden 2017

11863 Søren Hjortholm

Gruppe 1

Dommerkort 2016

11421 Kjeld Simonsen

Gruppe - 2

Udvikler

DU medlem

Email: kjeld@skagafm.dk

11340 Maja Astrup Henriksen

Gruppe 2

11417 Jan Rasmussen

Gruppe 2

Dommerkort 1976

Email: janra@eg.dk

11341 Carsten Høtoft

Gruppe 2

11359 Kim Johansen

Gruppe 2

Dommerkort 2007

11803 John Borch

Gruppe 2

Dommerkort siden 1973

11871 Kurt Solsbæk Thomsen

Gruppe 2

11927 Karsten Mikkelsen

Gruppe 2

11480 Morten Eckhardt

Gruppe 2

Dommerkort 2010

11556 Pernille Skoust

Gruppe 2

11624 Tommy K. Pedersen

Gruppe 2

Dommerkort 2006

11303 Torben Clausen

Gruppe 3

Dommerkort 2017

11900 Kurt Birkbak Thomsen

Gruppe 3

11837 Torben Larsen

Gruppe 3

Dommerkort 2014

11398 Gunnar Nielsen

 

Gruppe 3

Email: gunnar.nielsen@has.dk

11311 Kim Overgaard

Gruppe 3

Dommerkort 2011

11832 Ejvind H. Larsen

Gruppe 3

11917 John Kanstrup Jørgensen

Gruppe 3

11867 Ib Juul Severinsen

Gruppe 3

11992 Flemming Thomsen

Gruppe 3

Dommerkort 2011

11866 Mikkel Sigsgaard Hansen

Gruppe 3

11859 Ebbe Nørgård

Gruppe 4

Her skriver du telefonnummer, adresse osv.

11916 Jan Falberg Jensen

Gruppe 4

11305 Tage Evan Andersen

Gruppe 4

11804 Evan Thomsen

Gruppe 4

Dommerkort 2013

11664 Finn Sørensen

Gruppe 4

11998 Gert Mikael Blomberg

Gruppe 4

Dommerkort 2011

11573 Diane Helen Larsen

Gruppe 4

Dommerkort 2007

11890 Ejgil Olsen

Gruppe 4

Skadet

11823 Arne Hjortholm Jensen

Gruppe 4

11901 Knud Erik Andersen

Gruppe 4

Dommerkort siden 2000

11309 Victor Strunge

Gruppe 4

11315 Jacob Skovgaard Jensen

Gruppe 4